Oynayabileceğiniz En İyi Brawl Stars Alternatifleri

Brawl Stars, mobil cihazlar için hızlı tempolu aksiyon çok oyunculu ve taktiksel bir nişancı oyunudur. Android ve iOS platformlarında mevcuttur ve Google Play Store’da şu anda 100 Milyon+ indirmeye sahiptir. Brawl Stars’ta oyuncular, üç kişilik bir takım oluşturabilir ve çok oyunculu bir battle royale maçında diğer takımlarla savaşabilir. Her oyuncu, maçı kazanmak için farklı yeteneklere, becerilere ve aletlere sahip benzersiz bir Brawler seçebilir. Bu oyunda Gem Grab, Brawl Ball, Heist, Bounty gibi 14’ten fazla oyun modu bulunmaktadır.

Brawl Stars’ta birçok oyun moduyla ve kadın kavgacılar çok eğlence var, ancak bu makalede En İyi Brawl Stars Alternatiflerine göz atacağız. Bu alternatif oyunlar, Brawl Stars’a benzer bazı özellikler sunacak. Yani birebir kopya oyunlar mevcut değil, ancak bazı özellikleri açısından benzer oyunlar var. İşte bu alternatiflerde aradığınız bazı ana özellikler:

Gerçek Zamanlı Battle Royale: Brawl Stars Alternatifleri ararken, ekibimiz veya takımımızla oynayabileceğimiz ve sonunda kazanan takımın ödül aldığı oyunlar arıyoruz. Brawl Stars’ta olduğu gibi, 3 oyuncudan oluşan bir takım oluşturabilir, arkadaşlarımızı davet edebilir ve battle royale oyunlarında rekabet edebiliriz.

Aksiyon Dolu: Brawl Stars gibi alternatiflerin de aksiyon dolu olması gerekiyor. Bu yüzden bol aksiyon içeren gerçekten benzer oyunlar ekledik.

Liderlik Tablosu Özelliği: Brawl Stars’ta kupaları zorlayabilir ve liderlik tablolarını yenebiliriz. Alternatiflerin de bu özelliğe sahip olması gerekiyor.

Arkadaşlarla Oynanabilir: Brawl Stars arkadaşlarla oynandığında daha eğlenceli, bu yüzden benzer şekilde arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz oyunlar sunmaya çalışacağız.

Karakter veya Kahramanların Kilidini Açmayı Gerektirir: Brawl Stars’ta Brawlers’ların, kostümlerinin, yeteneklerinin, aletlerinin, yıldız güçlerinin, hiper şarjının ve daha pek çok şeyin kilidini açabiliriz. Bu çok zaman alabilir. Bu yüzden Brawl Stars Alternatiflerinin de zaman zaman yeni kahramanların veya karakterlerin kilidini açabileceğimiz bir özelliğe sahip olması gerekiyor.

Düzenli Yeni Güncellemeler Alırsınız: Supercell’in Brawl Stars’ı her ay veya belirli aralıklarla güncellenir, en yeni Brawlers, kostümler, etkinlikler, özellikler ve daha fazlasıyla evrenini genişletmeye devam eder. Bu yüzden alternatif de bizi oyuncuları mutlu etmek için yeni güncellemeler almalıdır.

Zooba

Zooba, Brawl Stars’a benzer bir battle royale oyunudur. Burada oyuncular karakterlerin, kostümlerin, silahların ve yeteneklerin kilidini açabilir ve gerçek oyuncularla çevrimiçi savaşlara katılabilir. Zooba’da birçok oyun modu vardır. Oyuncular solo ve iki arkadaşlarıyla da oynayabilir. Bu, başka bir en iyi 3v3 battle royale oyunudur. Ayrıca 5 üyeli ekibinizle diğer ekiplerle karşı Big Team Squad maçlarında da oynayabilirsiniz.

Karakterlerden bahsederken, Brawl Stars gibi Tank, Savaşçı, Suikastçı gibi farklı karakter rolleri vardır. Brawl Stars geçiş üyeliği gibi, burada da ödülleri açmak için görevleri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu oyunda da kupalar kazanarak ve liderlik tablolarında yükselerek sıralama yapabilirsiniz. Zooba, Android’de Google Play Store’da 100 Milyon’dan fazla indirilmiştir.

Tanks a Lot

Tanks a Lot, Brawl Stars’a benzer bir diğer 3v3 gerçek zamanlı savaş oyunudur. Bu oyunda karakterler yerine tanklar vardır. Tankları açmanız, yükseltmeniz ve diğer gerçek oyuncuların ve tanklarının karşısına çıkmanız gerekir. Brawl Stars ile bazı benzerlikleri vardır, bu yüzden bu oyunu listemize ekledik.

iOS ve Android platformlarında da mevcuttur. Brawl Stars gibi, bu oyunu da arkadaşlarınızla oynayabilir ve çevrimiçi olarak diğerlerinin tanklarını yok edebilirsiniz. Bu oyun Highcore Labs LLC tarafından sunulmaktadır.

Brawlhalla, 2D dövüş oyunudur, oynaması ücretsizdir ve Android, iOS, Xbox X & S, Playstation, PC ve Nintendo Switch’te mevcuttur. Tüm platformlar arasında çapraz oyun desteği vardır. Eğer iki boyutlu aksiyon dolu oyunları gerçekten seviyorsanız, Brawl Stars alternatifleri arasında en popüler olanlardan biridir. Bu oyunda 55’ten fazla oynanabilir karakter vardır ve 8 oyuncuya kadar destekler. Ayrıca 20’den fazla oyun modu vardır ve kontrol cihazlarını da destekler. Sık sık yeni güncellemeler, yeni karakterler almayı seven ve sadece kazanmak için ödeme yapmak istemeyen bir oyun arıyorsanız, Brawlhalla iyi bir seçimdir.

Brawlhalla’da oyuncular 1v1 ve 2v2 sıralamalı maçlar oynayabilir ve liderlik tablolarının zirvesine ulaşabilirler. Bu oyunu arkadaşlarınızla oynayabilir ve sıralamada yükselme şansı elde edebilirsiniz. Bu oyunda eşleştirme oldukça iyidir ve sizin seviyenize yakın rakiplerle karşılaşırsınız, kötü eşleştirmeli oyunlarda olduğu gibi yüksek seviyeli oyuncularla karşılaşmazsınız. Brawlhalla, çapraz oyun özel odalarını destekler. Burada, tüm platformlardan bir maçta 8 oyuncuya kadar davet edebilirsiniz ve 4v4, 1v3, 2v2 ve diğer birçok seçenek mevcuttur.

Oyun modlarından bahsederken, Brawlball, Buddy, Horde, Kung-foot, Bombsketball, Capture the Flag, Bubble Tag, Showdown, Bounty, Oddbrawl ve daha birçok 20’den fazla oyun modu vardır. Ayrıca her zaman oynanabilir olmayan haftalık yeni modlar da mevcuttur, bunlar arasında Ghost Brawl, Ghost in the Terminus, Platform King ve Water Bomb Bash oyun modları bulunmaktadır.

Stumble Guys

Stumble Guys, Fall Guys’a benzer, Scopely tarafından sunulan ve şu anda mobil cihazlarda 100+ Milyon indirmeye sahip bir oyundur. Bu komik oyunda 32 oyuncuya kadar çevrimiçi bir eleme oyununda oynayabilirsiniz. Fall Guys‘ta yaptığınız gibi zıplama, koşma, düşme gibi hareketler de bu oyunda mevcuttur. Stumble Guys’ı arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Yeni karakterlerin, kostümlerin kilidini açabilir ve daha fazla ödül ve özel özellikler kazanmak için Stumble Guys oyun geçişini alabilirsiniz.

Bu eğlenceli oyunda 30’dan fazla harita mevcuttur. Stumble Guys ayrıca Steam üzerinden PC’de de mevcuttur. Eğer bir Nintendo Switch veya Playstation 5’iniz varsa, konsolunuzda mevcut olduğunda Stumble Guys’ı almak için kayıt olabilirsiniz, yakın zamanda duyurulmuştur

Clash Royale

Supercell’in en iyi oyunlarından biri olan Clash Royale, eğer gerçek rakiplere karşı oynamayı ve arkadaşlarınızla takım oluşturup oynamayı seviyorsanız Brawl Stars alternatifi olabilir. Bu, bir kart savaş oyunudur, burada bir savaş destesi seçer ve 1v1 veya 2v2 gerçek zamanlı çok oyunculu savaşlara katılırsınız. Eşsiz yeteneklere sahip çeşitli kartları seçebilir ve maçı kazanmak için kullanabilirsiniz. Clash Royale’de yüzlerce kart mevcuttur ve bunların kilidini açmak zaman alıcı bir süreçtir ve yıllar sürebilir.

Bu, Clash Royale’i gerçekten bağımlılık yaratan bir oyun yapar. Ayrıca klanlara katılabilir, klan savaşlarına ve klan savaşlarına katılarak daha harika ödüller kazanabilirsiniz. Clash Royale’i Android ve iOS’ta verilen bağlantılarımızdan aşağıdaki galeri bölümünden alabilirsiniz.

Thetan Arena

Thetan Arena, MOBA oyunlarını seviyorsanız en iyi Brawl Stars Alternatiflerinden biridir. Burada kahramanların ve kostümlerinin kilidini açabilir ve onları arkadaşlarınızla gerçek zamanlı çevrimiçi savaşlarda kullanabilirsiniz. Bu oyunda kupa zorlamak ve sıralamada yükselmek için bir liderlik tablosu sistemi de mevcuttur. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz birçok oyun modu vardır. 4v4, 2v2 ve solo oynayabilirsiniz. Şu anda bu oyunda toplamda 27 kahraman bulunmaktadır.

Thetan Arena’nın tek kötü yanı, insanlara kripto para kazanma imkanı sunmasıdır, bu da birçok oyuncunun NFT satın almak için para harcamasına neden olur. Ancak bu oyun dikkate alınmamalıdır. Oyun açısından bakıldığında, bu oyun iyidir.

Clash of Clans

Clash of Clans, köyünüzü savunma ve diğer oyuncuların köylerine saldırarak kaynakları toplama gibi çeşitli stratejiler uygulayabileceğiniz bir yapı ve savaş kategorisi oyunudur. Bu oyunda, Clash of Clans size bir köy sunar ve siz köyün şefisiniz. Köyünüzü güçlü hale getirmek, çeşitli birliklerin kilidini açarak diğer köylere saldırmak, yeni birlikler, kahramanlar, büyüler, binalar ve daha birçok şeyi açarak daha iyi bir oyuncu olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Ayrıca diğer oyuncuları davet etmek için bir klan oluşturabilir veya katılabilirsiniz. Klanınızda yeterli üye olduğunda, daha fazla ödül kazanmak ve klan seviyenizi yükseltmek için Klan Savaşlarına başlayabilirsiniz. Clash of Clans’ta bir klanda arkadaşlarınızla sohbet edebilir, onların takviye taleplerini doldurabilir ve oyun altın geçişine katılarak kahramanların kostümlerinin, köy manzaralarının kilidini açabilir ve harika iksirler, büyü kitapları ve daha birçok ödül toplayabilirsiniz. Bu oyun, Brawl Stars gibi Supercell tarafından sunulmaktadır.

Heroes Strike

Heroes Strike, mobil cihazlar için bir Aksiyon, Nişancı ve çok oyunculu Esports oyunu olarak kabul edilir. Burada oyuncular birden fazla oyun moduna katılabilir. Oyuncular arkadaşlarıyla oynayabilir ve 4v4 MOBA maçlarında rekabet edebilir. Bu oyunun kontrolleri oldukça pürüzsüzdür ve orta seviye bir akıllı telefonunuz varsa herhangi bir takılma sorunu yaşamazsınız. Ayrıca, becerilerinizi test edebileceğiniz PvsP modları da mevcuttur.

İkili maçlar da oynayabilirsiniz. Kahramanlardan bahsederken, seçebileceğiniz ve her birinin benzersiz yeteneklere sahip olduğu birçok kahraman vardır. Heroes Strike’ta 12 oyunculu battle royale oyun modu vardır ve bu modda çok eğlenebilirsiniz. Ancak bu oyundan keyif almanız için iyi bir internet bağlantınız olduğundan emin olun. Bu oyun, Thetan Arena: MOBA Survival oyununu sunan Wolffun Pte Ltd tarafından sunulmaktadır.

Among Us

Among Us, arkadaşlarla oyun oynamayı seviyorsanız başka bir en iyi Brawl Stars alternatifidir! Bu oyun, Google Play Store’da 500 Milyondan fazla indirilmiş ve iOS, Windows, Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X & S gibi diğer platformlarda da çok daha fazla indirilmiştir. Bu, Among Us’ı video oyunları tarihindeki en çok indirilen oyunlardan biri yapar. Bunun nedeni küçük boyutu ve işbirlikçi oyun tarzı olabilir! Bu oyunu bir kerede 15 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz ki bu çok havalı. Eğer büyük bir ekibiniz varsa ve bu strateji oyununda biraz eğlenmek istiyorsanız, bir denemelisiniz.

Ama Among Us nasıl bir Brawl Stars alternatifi? Pekala, Brawl Stars’ta brawlers kostümlerinin kilidini açabiliriz, Among Us’ta kostümlerin ve çeşitli eşyaların kilidini açabiliriz. Ayrıca, Among Us’ı arkadaşlarınızla oynayabiliriz ve Brawl Stars gibi eğlenceli bir oyun. Among Us hakkında bilgi sahibi değilseniz, bu, 4-15 oyuncunun aynı anda oynayabileceği bir strateji oyunudur. Oyun basittir, bir uzay gemisindesiniz ve uzay geminizde mürettebat arkadaşlarınız ve bazı sahtekarlar vardır. İki rol vardır, Mürettebat Üyesi ve Sahtekar.

Bir mürettebat üyesi olarak oynarken göreviniz görevleri tamamlamaktır, tüm görevler tamamlandığında maçı kazanırsınız. Ancak sahtekar olarak göreviniz mürettebat üyelerini öldürmek ve kimliğinizi bulmalarını engellemektir. Yani onları aptal yerine koymalısınız. Böylece sizi uzay gemisinden atmazlar. Eğer tüm mürettebat üyelerini öldürmeyi başarırsanız, maçı kazanırsınız. Ancak bir mürettebat üyesi kimliğinizi bulursa ve sizi oylayarak atarsa, oyun sizin için biter.

Battle Stars

Battle Stars, SuperGaming tarafından sunulmaktadır ve Google Play Store ve Apple App Store’da milyonlarca indirmeye sahiptir. Gerçek oyuncuların birbirini yenmek için savaştığı 4v4 takım ölüm maçı oyun moduyla ünlüdür. Bu oyunu arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. 16’dan fazla karakterin kilidini açabilir, birçok kostüm ve silah kazanabilirsiniz. 3v3 takım battle royale oyun modu da dahil olmak üzere farklı oyun modlarını oynayabilirsiniz.

Battle Stars hakkında birçok oyuncunun karşılaştığı kötü şey eşleştirme sistemidir. Düşük seviyeli oyuncular yüksek seviyeli oyuncularla eşleştiriliyor, bu da sıralamada yükselmenin zor olduğu anlamına geliyor. Ancak, bu oyunu deneyebilirsiniz, eğer beğenmezseniz, daha sonra kaldırabilirsiniz. Oyunun oynanışı, Brawl Stars’a bazı açılardan benzerdir.

Frayhem

Frayhem, test edebileceğiniz başka bir Brawl Stars Alternatifidir. 3v3 savaş formatıyla ve PVP oyun modlarıyla ünlüdür. Bu mobil oyunda, birçok kahraman vardır ve bunları yükseltebilir ve yeteneklerini açabilirsiniz, böylece onları daha güçlü hale getirebilirsiniz. Gerçek rakiplerle ve arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

2v2, 3v3, 5v5 ve diğer birçok savaş seçeneği Frayhem’de mevcuttur. Takım Ölüm Maçı, MOBA, Showdown, Capture the Flag gibi birçok oyun modu burada mevcuttur. Bu oyunun grafiklerinin çok şaşırtıcı olduğunu umuyorum, umarım cihazınız bunu kaldırabilir.

Brawl Stars harika bir çok oyunculu oyun, ancak benzer heyecan sunan pek çok mükemmel alternatif de mevcut. Eğer aksiyon dolu oyunları ve arkadaşlarla takım kurmayı seviyorsanız, Zooba, Tanks a Lot, Brawlhalla, Stumble Guys, Clash Royale, Thetan Arena, Clash of Clans, Heroes Strike, Among Us, Battle Stars ve Frayhem’e göz atmalısınız.

Bu oyunların her biri kendine özgü bir şey sunar, bu yüzden eğlencenin devam etmesini sağlayacak bir oyun bulmanız kesin. İster gerçek zamanlı savaşlar, ister yeni karakterlerin kilidini açmak, ister arkadaşlarla eğlenmek olsun, sizin için mükemmel bir Brawl Stars alternatifi mutlaka vardır.

Yorum yapın