Sorumluluk Reddi

Nulls Brawls için Feragatname Sitemizle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin feragatnamesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize [email protected] adresinden e-posta ile ulaşmaktan çekinmeyin. Feragatnamemiz, Ücretsiz Feragatname Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur.

Nulls Brawls APK İçin Feragatnameler Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://nullsbrawls.com.tr/ – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı olarak yayınlanmıştır. Nulls Brawls APK, bu bilgilerin eksiksiz, güvenilir ve doğru olduğuna dair herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir eylem tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Nulls Brawls APK, web sitemizin kullanımıyla ilgili olarak herhangi bir kayıp ve/veya hasar için sorumlu tutulamaz.

Web sitemizden, bu harici sitelere bağlantılar takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde kontrolümüz yoktur. Bu diğer web sitelerinde bulunan tüm içeriği önermek anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik, bir bağlantının kaldırılması gerekebilirken bunu yapma fırsatımız olmadan değişebilir.

Lütfen web sitemizi terk ettiğinizde, diğer sitelerin farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girerken veya herhangi bir bilgi yüklerken bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartları”nı kontrol ettiğinizden emin olun.

Rıza

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi kabul ettiğinizi ve şartlarını kabul ettiğinizi kabul edersiniz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız gerekiyorsa, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.