Brawl Stars’daki En İyi 10 Kadın Kavgacılar

Brawl Stars, insanlar, hayvanlar, kuşlar, bitkiler, robotlar, zombiler ve farklı sınıf ve ırklardan uzaylılardan oluşan farklı savaşçılara meydan okuyor. Tüm Kavgacılar arasında en iyisi olmak için kıyasıya bir rekabet vardır.Ancak, topçu Kavgacılar uzaktan şeyleri patlatarak savaşları tamamen farklı kılıyor.. Ancak bugün, her biri rekabeti ezmek için benzersiz yeteneklere sahip olan Brawl Stars’daki en iyi 10 kadın kavgacılar listesine göz atalım.

Amber

Amber, ateş butonuna basılı tutarak sürekli ateş edebilen efsanevi bir kontrolcüdür. Tam dolu cephane çubuğuyla 3 saniye boyunca ateş edebilir. Her saniyede, her biri maksimum seviyede 420 hasar veren toplam 10 alev atar. Düşmanları kızartmak sadece birkaç saniye alır. Ayrıca ateşi delici olduğu için ateş hattındaki tüm düşmanlara zarar verebilir.

Süper yeteneği bir yakıt şişesidir. Haritada uzun menzile fırlatabilir ve ardından temel saldırısının ateşini kullanarak yakabilir. Bu, çalılarda ve yakıtın üzerinde duran düşmanları yakar. Efsanevi ekipmanı Yapışkan Yağ ile düşmanlar da yavaşlar, Amber’a yakıtı ateşlemek için daha fazla zaman tanır.

Düşmanlar Amber’ın Süper yeteneğinden kolayca kaçabildiği için Brawl Stars, eksikliklerini telafi etmek için ona iki harika Yıldız Gücü verdi. Vahşi Alevler Yıldız Gücü, yere aynı anda iki Süper yakıt gölcüğü yerleştirmesini sağlar. Ayrıca, birinin yakınında durduğunda Süper yeteneği zamanla dolar. İkinci yıldız gücü, Yakıcı Sifon, yakıt gölcüğünün yakınında dururken ateş nefesini %50 daha hızlı yeniden doldurur. Bazen diğer avantajları elde etmek için yakıtı ateşlememek daha iyidir.

Ateş Başlatıcı aleti, hareket hızını artırır ve arkasında yakıt döker. Ayrıca bu yakıttan yıldız güçlerinin faydalarını da alır. İkinci aleti, Dans Eden Alevler, etrafında üç dönen alev yaratır. Bu alevler, engellerin arkasına saklanan düşmanlara da isabet edip büyük hasar verebilir. Tam sağlıkta olan nişancı, suikastçı ve topçu kavgacılar için sadece 2 vuruş yeterlidir.

Willow

Willow, düşmanlara fenerini fırlatıp zamanla onlara hasar verir. Büyülenen aletini kullanarak sonraki saldırısını güçlendirebilir ve hasarı anında verir. İkinci aleti, Daldırma, ona 2 saniyeliğine bir gölcüğe dalma imkanı sağlar. Bu süre zarfında hareket edemez veya saldırı yapamaz, ancak düşmanlar da ona hedef alıp vuramaz. Maçın son saniyelerinde anahtar eşyaları tutarken hayatta kalmak için kullanılabilir.

Süper yeteneği için düşmana doğru bir kurbağa atar. Düşman isabet alırsa, onu tamamen iyileştirir ve ardından Willow onu 4 saniye boyunca kontrol edebilir ve onun temel saldırılarını kullanarak düşmanlara saldırabilir. 4 saniye sona erdiğinde, Willow mağlup olduğunda veya canı %30’a düştüğünde serbest kalır. Bu, Brawl Ball ve Basket oyun modlarında çok kullanışlı bir Süper yetenektir. Bir düşmanı kontrol edebilir, geçici olarak bir savunmacıyı ortadan kaldırabilir ve 4v2 yapabilirsiniz. Takımınız kolayca skor yapabilir.

İlk yıldız gücü Aşk Kördür, temel saldırılarına bir zayıflatma etkisi ekler. İsabet alan düşmanın yeniden yükleme hızını %25 azaltır. İkinci yıldız gücü, Takıntı, kontrol edilen düşmanın hareket hızını %25 artırır.

EMZ

Emz, en çok seçilen kontrolcü kavgacılardan biridir. Saç spreyini koni şeklinde bir alana püskürtür ve düşmanlara zamanla hasar verir. Ayrıca düşmanları da delip geçebilir. Spreyin ortasındaki düşmanlar en fazla hasarı alır. Süper yeteneği, çevresinde toksik bir bulut alanı oluşturur ve bu alandaki düşmanları yavaşlatır ve zamanla onlara hasar verir. Bu zehirli alan, Emz ile birlikte hareket eder ve kapak arkasındaki düşmanlara da hasar verebilir.

Yıldız gücü, Hype, Süper yeteneğine HP yenilenme efekti ekler, her hasar alan düşman için saniye başına HP’sini yeniler. İkinci yıldız gücü, Kötü Karma, temel saldırılarını güçlendirir ve saç sprey alanında daha uzun süre kalan düşmanlara daha fazla hasar verir.

Düşmanları uzak tutmak için Arkadaş Bölgesi aletini kullanabilir. Bu, tüm yakın düşmanları geri iter ve onlara zarar verir. İkinci aleti, Asit Spreyi, bir sonraki saldırısını duvarlardan geçirir, ancak %10 daha az hasar verir. Yine de iyi bir miktar hasar vermek için yeterlidir.

Bibi

Bibi, rakiplerle başa çıkmak için beyzbol sopasını kullanan bir tanktır. Yüksek canı, çok hızlı hareket hızı ve çok yüksek hasar çıkışı ile çok hızlı yeniden yükleme hızına sahiptir. Önündeki düşmanlara saldırmak için sopasını 150 derece savurur.

Tüm saldırıları hazır olduğunda Ev Koşusu atışını şarj eder. Bu atış düşmanları geri iter. Süper yeteneği için, bir topu vurup fırlatır, yolundaki düşmanlara zarar verir. Top duvarlardan sekebilir ve rakiplere tekrar zarar verebilir.

Hiperşarj durumunda, Süper topu bir düşmana çarptığında iki topa bölünür. Her iki top da aynı miktarda hasar verir. Vitamin Takviyesi aleti, 4 saniye boyunca saniye başına canını yeniler ve ikinci aleti, Ekstra Yapışkan, bir sonraki Süper yeteneğine yavaşlatma efekti ekler.

Yıldız güçleri, Ev Koşusu atışı hazır olduğunda devreye girer, biri hareket hızını artırır, diğeri alınan tüm hasarı %12 azaltır.

Colette

Colette, rakiplerinin canına bağlı olarak hasar veren bir hasar vericidir. HP ne kadar yüksek olursa, hasar o kadar yüksek olur. Kalp şeklinde mermiler fırlatır, her biri rakibin mevcut canının %37’si kadar hasar verir, minimum 1000 hasar.

Na-ah! aletini kullanarak bir sonraki saldırısını güçlendirebilir ve maksimum seviyede 1500 ekstra hasar verebilir. İkinci aleti, Yakala!, sonraki 5 saniye boyunca düşmanlara verilen hasarın %80’i kadar canını iyileştirir.

Süper yeteneği, Toplamak Zamanı, maksimum HP’lerine bağlı olarak düşmanlara hasar verirken ileri geri atılır. Hiperşarj durumunda, ruhu da koşusu sırasında onu takip eder ve düşmanlara zarar verir.

Yıldız güçlerinin her ikisi de Süper yeteneğe yöneliktir. Süper yetenek kullanırken, ilk yıldız gücü düşmanları iter ve ikinci yıldız gücü her isabet edilen düşman için ona bir kalkan verir.

Bea

Bea, epik bir hasar çıkışına sahip bir nişancıdır. Uzun menzilli bir arı fırlatır ve orta hasar verir. Bir düşmana vurduğunda, sonraki saldırısını şarj eder ve %150 ekstra hasar verir. Ancak süper şarjlı atışı kaçırırsa, onu kaybeder.

İlk yıldız gücü olan Anında Beaload, süper şarjlı bir atışı kaçırırsa, bir sonraki atışını anında süper şarj eder. Bu iki kez geçerli olabilir, ancak üçüncü kez de kaçırırsa süper şarjlı atışı geri almaz.

İkinci yıldız gücü, Bal Peteği, süper şarjlı atışa sahip olduğunda ona bir kalkan verir. Kalkan, alınan tüm hasarı %30 azaltır. Bal Pekmezi aleti, tehlikeden kaçmasına izin verir. Bir arı kovanı düşürür ve etrafında 4 karelik bir alanda yapışkan bal bırakır, bu da düşmanları yavaşlatır.

İkinci aleti, Öfkeli Arı, Bea’nın etrafında spiral bir yol izleyen 4 öfkeli arı çıkarır. Arılar, engelleri geçebilir ve ne kadar uzağa giderlerse düşmanlara daha fazla hasar verirler.

Jessie

Hiperşarj Jessie için eklendikten sonra, arenada hakimiyet kurdu. Temel saldırıları için, menzil içindeki düşmanlar arasında sıçrayan enerji küreleri fırlatır. Küreleri, her sıçrayışta %25 daha az hasar vererek 3 düşmana kadar sıçrayabilir.

Süper yeteneği bir silah kulesidir. Duvarların üzerinden de fırlatabilir. Silah kulesi otomatik olarak en yakın düşmanı hedef alır. Hiperşarj durumunda kullanıldığında, %50 canı ve %20 daha fazla hasar verir. Şok Yıldız Gücü, silah kulesine de sıçrama etkisi ekler. Diğer yıldız gücü, Enerji Verme, Jessie’nin temel saldırılarıyla kuleyi iyileştirmesine izin verir. Saldırılar yine de bir sonraki hedefe sıçrar.

Geri Tepme Yayı aleti, silah kulesinin saldırı hızını iki katına çıkarır. Soygun modunda, Jessie bu aletle en çok kullanılan kavgacıdır. İkinci aleti, Kıvılcım Fişi, silah kulesinin etrafında tüm düşmanları yavaşlatan bir şok dalgası gönderir.

Nita

Nita, yüksek canı ve yüksek yeniden yükleme hızına sahip bir hasar vericidir. Şok dalgası saldırılarıyla bir grup düşmana zarar verebilir ve savaşta ona katılması için daha yüksek cana sahip bir ayı çağırabilir. Ayı, en yakın düşmana saldırır. Efsanevi ekipman – Evcil Güç kullanarak, ayının saldırı gücü %25 artırılabilir.

Ayıya, Sahte Kürk aletini kullanarak bir kalkan verebilir, bu da alınan tüm hasarı 3 saniye boyunca %35 azaltır. Ayı Pençeleri aleti kullanarak, ayı yere vurur ve menzilindeki tüm düşmanları sersemletir.

Hyper Bear yıldız gücü ile donatıldığında, ayı %60 daha hızlı saldırır. Ayı Benimle yıldız gücü ile donatıldığında, ayı düşmana zarar verdiğinde Nita’nın canı yenilenir ve tam tersi.

Charlie

Charlie, düşmanı 5 saniyeye kadar devre dışı bırakmak için Süper yeteneği ile gelir. Süper yeteneği, düşmanı 5 saniye boyunca hasar almadıkça süren bir koza içine hapseder. Bu süre zarfında, hapsedilen düşman temel saldırılarını, Süper yeteneğini, aletlerini vb. kullanamaz. Sindirici Yıldız Gücü ile donatıldığında, koza düşmanın canını da %25 azaltır.

İnce Yıldız Gücü ile donatıldığında, Süper yetenek kullanıldığında geride ince su birikintileri bırakır ve bunlar üzerinde yürüyen düşmanları yavaşlatır. Charlie’nin ayrıca hiperşarjı, Veba, kozasından üç örümcek çıkarır. Örümcekler en yakın düşmanları arar ve saldırır. Ayrıca en yakın düşmanlara saldıran üç örümcek çıkaran benzer bir aleti olan Örümcekler de vardır.

İkinci aleti, Kişisel Alan, kendini koza içine alarak toplam canının %50’sini iyileştirir. Temel saldırıları için yo-yo kullanır. Yo-yo’yu düşmanlara doğru fırlatır. Yo-yo düşmana/duvara vurduktan veya maksimum menzile ulaştıktan sonra geri döner. Yo-yo geri döndüğünde, saldırısını hemen yeniden yükler.

Mandy

Mandy, düşmanlarını şekerlerle yener. Şeker dağıtıcısını kullanarak rakiplere uzun menzilden şeker fırlatır. Sabit durduğunda, odaklanarak saldırı menzilini 9 kareden 12 kareye çıkarır. Süper yeteneği, Şeker Işığı, neredeyse tüm haritayı kaplayan 40 karelik bir menzile sahiptir. Süper yeteneğini kullandığında, 0,75 saniye odaklanır ve ardından engeller, duvarlar ve düşmanlar boyunca geçen büyük hasar veren bir şeker ışını fırlatır.

Süper yeteneği kullanırken veya tam odakla saldırı yaparken Mandy hareket edemez. Bu yüzden düşman saldırılarına daha açık hale gelir. Hem Süper yeteneği kullanırken hem de hayatta kalırken daha agresif olabilmesi için her iki yıldız gücü de odaklı saldırılarına odaklanır. İlk yıldız gücü, Hedefimde, şeker saldırılarının hızını %20 artırır ve ikinci yıldız gücü, Sert Şeker, odaklanmış durumdayken aldığı tüm hasarı %30 azaltan bir kalkan verir. Bir sonraki şeker saldırısına yavaşlatma efekti veya delici etki eklemek için sırasıyla Karamelize veya Kurabiye Kırıntıları aletlerini kullanabilir.

Brawl Stars’ta kadın kavgacılar, benzersiz yetenekleriyle parlıyor. Amber’ın sürekli ateşi, Willow’un kontrol edici Süper yeteneği ve EMZ’in toksik spreyi ana stratejilerdir. Bibi’nin güçlü vuruşları, Colette’in cana dayalı saldırıları, Bea’nın uzun menzilli atışları, Jessie’nin kulesi, Nita’nın ayısı, Charlie’nin devre dışı bırakan kozaları ve Mandy’nin uzun menzilli şeker saldırıları onları korkutucu rakipler yapar. Her kavgacı, savaş alanında hakimiyet kurmak için farklı güçler getirir.

Yorum yapın