Brawl Stars’ta HyperCharge’a sahip 24 Dövüşçünün Tümü

Dövüşçünüzün süper ve yıldız güçleriyle rakipleri yenmekten zevk alıyor musunuz? Hypercharge ile daha da eğlenceli olacak, dövüşçülerinizi en üst formuna uyandırmak için yeni tanıtılan yetenekler, tıpkı Goku‘nun Super Saiyan moduna geçmesi gibi. Uyandırılmış Süper ve istatistiklerle, dövüşçüler başa çıkılması gereken bir güç olacaklar.Bu yazıda,hakkında konuşacağız Brawl Stars’ta HyperCharge’a sahip 24 Dövüşçünün Tümü öyleyse başlayalım:

Sezonun başında, Supercell Hypercharge özelliğini tanıttı. Bir çeşit aletler ve Süper karışımı gibidir.Bu, şu anda yalnızca 24 Brawlers’ın kullanabileceği ek bir yetenektir ve bu Brawl Stars’ın tümü iOS‘ta mevcuttur. Oyuncular dövüşçülerini Seviye 11’e yükselterek Hypercharge yuvasını açabilirler, tıpkı aletler ve yıldız gücü gibi, ardından Hypercharge yeteneğini kuşanabilirler.

Hypercharge yeteneği, düşmanlara hasar vererek savaş sırasında şarj olur ancak daha yavaş bir hızda. Yetenek etkinleştirildiğinde, dövüşçüyü mor alevlerle kaplar ve onlara kısa bir süre için güç artırıcılar verir, hareket hızı, hasar ve kalkan gibi istatistiklerini artırır ve Süper’lerini yeni etkiler kazandırarak geliştirir.

Hypercharge yeteneğine sahip yalnızca 4 efsanevi kavgacılar vardır ve bunlar şu şekildedir:

Spike – Blooming Season

Hypercharged Süper: Spike’ın Süper’i, hypercharged durumda kullanıldığında %20 daha büyük bir alana sahiptir

İstatistik Artışları: +%26 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Crow – Utility Knives

Hypercharged Süper: Crow hypercharged durumda Süper’ini kullandığında, bıçakları düşmanların içinden geçer ve bumerang gibi geri döner, yoldaki düşmanlara hasar verir.

İstatistik Artışları: +%24 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Leon – Limbo

Hypercharged Süper: Normal durumda, Leon Süper’ini görünmez olmak için kullanır. Ancak saldırdığında görünmezliği bozulur. Ancak Süper’i hypercharged durumda kullanıldığında, düşmanlarına saldırırken görünmez kalır.

İstatistik Artışları: +%20 Hız, +%25 Hasar, +%25 Kalkan

Cordelius – Complete Darkness

Hypercharged Süper: Cordelius’un Süper’i bir düşmanı gölge alemine gönderdiğinde, aynı zamanda onu yavaşlatır.

İstatistik Artışları: +%24 Hız, +%25 Hasar, +%15 Kalkan

6 mistik dövüşçü, benzersiz hypercharge yetenekleriyle nihai güçlerini serbest bırakmaya hazır. Destek dövüşçüsü Sprout, hypercharge durumunda hasar verici hale gelebilir. Fang duvarları yıkabilir ve Buzz düşmanı ıskalamazsa Süper’ini yeniden kullanabilir. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin:

Charlie – Pestilence

Hypercharged Süper: Charlie bir düşmana Süper’ini kullandığında, onu bir koza haline getirerek etkisiz hale getirir, ardından koza en yakın düşmanlara saldıran üç örümcek doğurur.

İstatistik Artışları: +%30 Hız, +%30 Hasar, +%10 Kalkan

Mico – Sound Check

Hypercharged Süper: Mico Süper’ini kullandıktan sonra indiğinde, düşmanları 1.5 saniye sersemletir ve onlara hasar verir.

İstatistik Artışları: +%5 Hız, +%25 Hasar, +%24 Kalkan

Sprout – Thorns

Hypercharged Süper: Sprout’un Süper’inin oluşturduğu kalın asma çiti artık yakındaki düşmanlara da hasar verir.

İstatistik Artışları: +%25 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Lou – Slushie Storm

Hypercharged Süper: Lou’nun Süper’i alandaki düşmanları anında dondurur.

İstatistik Artışları: +%26 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Buzz – Buzzwatch

Hypercharged Süper: Buzz’ın Süper’i duvara çarparsa tekrar kullanılabilir.

İstatistik Artışları: +%25 Hız, +%15 Hasar, +%15 Kalkan

Fang – Dragon Kick

Hypercharged Süper: Bu durumda, Fang Süper’ini kullanarak duvarlardan geçebilir ve yolda düşmanlara hasar veren patlamış mısırlar bırakır.

Epik Hypercharge Kavgacılar

Supercell 6 epik dövüşçü için hypercharge ekledi – Bibi, Edgar, Colette, Belle, Maisie ve Pearl. Buff etkileri lerini aşağıdaki alt bölümlerde yazdık:

Bibi – Out of Bounds

Hypercharged Süper: Bibi Süper’ini kullanıp sıçrayan topu attığında, bir düşmana çarptığında iki topa ayrılır.

İstatistik Artışları: +%24 Hız, +%5 Hasar, +%25 Kalkan

Edgar – Outburst

Hypercharged Süper: Edgar’ın Süper’i zamanla otomatik olarak daha yavaş bir hızda şarj olur. Normal Süper’ini kullandığında, geçici bir hız artışı kazanır. Ancak hypercharged durumda, Süper şarj hızı ve yeniden yükleme hızı süre boyunca artar.

İstatistik Artışları: +%15 Hız, +%15 Hasar, +%24 Kalkan

Colette – Teen Spirit

Hypercharged Süper: Colette Süper’ini kullanıp ileri geri gittiğinde, ruhu da onu takip eder ve yoldaki düşmanlara hasar verir.

İstatistik Artışları: +%26 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Belle – Magnetic

Hypercharged Süper: Belle’nin Süper işaretleyici atışı en yakın hedefi otomatik olarak takip eder. Böylece Süper atışını kaçırma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

İstatistik Artışları: +%26 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Maisie – Aftermath

Hypercharged Süper: Maisie Süper’ini kullandığında, etrafında bir şok dalgası yayar, yakındaki düşmanlara hasar verir ve onları geri iter. Hypercharged durumda, şok dalgasıyla birlikte her yöne roketler fırlatır.

İstatistik Artışları: +%26 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Pearl – Pyrolytic

Hypercharged Süper: Pearl’ün Süper’i bir patlama ile tüm birikmiş ısıyı serbest bırakır ve yakındaki tüm düşmanlara hasar verir. Hypercharged durumda, patlama 4.5 saniye boyunca yanma alanı bırakır.

İstatistik Artışları: +%26 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Jessie, Dynamike ve Jacky hypercharge aldı. Jacky şimdi çevik rakiplerle daha fazla yüzleşme fırsatı bulacak. Hypercharge güçlendirmeleri şu şekildedir:

Jessie – Scrappy 2.0

Hypercharged Süper: Jessie’nin kulesi %50 daha fazla sağlık ve %20 daha fazla hasar verir.

İstatistik Artışları: +%26 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Dynamike – Boomer

Hypercharged Süper: Dynamike’ın Süper dinamit patladığında, daha fazla hasar vermek için daha küçük bombalar doğurur.

İstatistik Artışları: +%25 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Jacky – Seismic Event

Hypercharged Süper: Jacky’nin Süper’i artık yakındaki düşmanları 1.5 saniye yavaşlatır.

İstatistik Artışları: +%25 Hız, +%5 Hasar, +%25 Kalk

Colt, Bull, El Primo ve Rosa hypercharge yeteneklerine sahip tek nadir dövüşçülerdir. Bilgileri okumak için aşağıya bakın:

Colt – Duel Wielding

Hypercharged Süper: Colt’un Süper’i güçlüdür, ancak çok dar bir menzile sahiptir. Hypercharged durumda, Süper’inin genişliği %120 daha geniş olacaktır.

İstatistik Artışları: +%26 Hız, +%25 Hasar, +%5 Kalkan

Bull – Jaws of Steel Bull

Hypercharged Süper: Bull Süper Bulldozer’ını kullanıp ileri doğru koştuğunda, aldığı tüm hasarı %80 azaltan bir hasar azaltma kazanır.

İstatistik Artışları: +%25 Hız, +%5 Hasar, +%25 Kalkan

El Primo – Gravity Leap

Hypercharged Süper: Şimdi, El Primo’nun Süper’ini kullanmak, etkilenen alanın merkezine düşmanları da getirir.

İstatistik Artışları: +%25 Hız, +%5 Hasar, +%25 Kalkan

Rosa – Grasping Roots

Hypercharged Süper: Rosa Süper’ini kullandığında, aldığı tüm hasarı %70 azaltan bir kalkan kazanır. Hypercharged durumda, Süper’i kullanmak aynı zamanda yakındaki tüm düşmanları yavaşlatır.

İstatistik Artışları: +%25 Hız, +%5 Hasar, +%25 Kalkan

Shelly, oyunun başlangıç dövüşçüsü olarak, hypercharge’a sahip tek yaygın Kavgacılar.

Shelly – Double Barrel

Hypercharged Süper: Shelly’nin Süper’i uzun menzile sahiptir, ancak Hypercharge yeteneğini kullandıktan sonra %33 ekstra menzil kazanır.

İstatistik Artışları: +%25 Hız, +%5 Hasar, +%25 Kalkan

Hypercharge Nasıl Alınır?

Şu anda, Brawl Stars’ta Hypercharge almak için yalnızca üç yol vardır:

Mağaza:

Mağazanızı kontrol edebilirseniz, satın alabileceğiniz herhangi bir toplu set veya hypercharge olup olmadığını görebilirsiniz. Ancak, mücevherlere mal olacaktır. Ayrıca, hangi hypercharge’ın ne zaman ve hangi hypercharge’ın mevcut olacağını asla bilemezsiniz. Yani, çok güvenilir bir yol değil.

Efsanevi Starr Drop:

Hypercharge özelliği oyuna eklendiğinde, Efsanevi Starr Drop’tan rastgele bir hypercharge alma olasılığı sadece %5 idi. Şimdi, olasılık %16.3’e yükseldi. Şans eseri hypercharge’ı alırsanız, dövüşçünüzün Seviye 11 olmadan bile herhangi bir dövüşçüye ait olabilir. Ancak, dövüşçünüz Seviye 11 olmadıkça kullanamazsınız.

Altın:

Eğer dövüşçünüz 11. seviyedeyse, hiperşarjını doğrudan 5000 altın kullanarak satın alabilirsiniz. İstenilen hiperşarjı elde etmenin en basit ve en kolay yolu, gerekli altını kazanmak için oyunu öğütmeniz yeterlidir.

Hypercharge yetenekleri, Brawl Stars’a yeni bir heyecan seviyesi ekledi, savaşları daha dinamik ve stratejik hale getiriyor. Şimdi 24 dövüşçü bu güçlü yetenekleri kullanabildiğinden, oyuncuların oyunun tadını çıkarmak için daha fazla yol var. Oynamaya devam edin, senin kavgacıların seviye atlatın ve oyun deneyiminizi geliştirin.

Yorum yapın